Už 20 rokov s Vami

Firma Index S.P.A

INDEX S.P.A.

bola založená v roku 1978 a skoro po založení sa stala veľmi dôležitou svetovou spoločnosťou, zaoberajúcou sa polymér-bitúmenovými hydroizoláciami. Je držiteľom dvoch hlavných celoeurópskych systémov kvality.


Využitie výrobkov firmy INDEX S.p.A. pri oprave a obnove striech je zárukou vysokej kvality renovácie. Dodávané materiály boli vyvinuté pre hydroizolácie náročných stavieb a v našich podmienkach sú preverené ich dlhoročným používaním a spokojnosťou zákazníkov.


Záruka kvality


Pásy MINERAL DESIGN a MINERAL NOVA sú vyrábané pod neustálym laboratórnym dohľadom a firma INDEX S. p. A. je držiteľom dvoch hlavných celoeurópskych systémov kvality. Je to certifikát ISO 9001, ktorý je hlavnou európskou normou pre dodržiavanie firemného systému kvality. Druhý certifikát je ISO 14001, ktorý určuje vlastnosti výrobkov firmy, ktoré majú vplyv na životné prostredie.Každý z týchto certifikátov je neoddeliteľnou súčasťou výrobného procesu každej firmy, ktorá chce presadiť svoje výrobky na dnešnom európskom trhu.

Index S.P.A


logo Index


Využitie výrobkov firmy INDEX S.p.A.
pri oprave a obnove striech je zárukou vysokej kvality renovácie.
Dodávané materiály boli vyvinuté pre hydroizolácie náročných stavieb a v našich podmienkach sú preverené ich dlhoročným používaním a spokojnosťou zákazníkov.

KONTAKTUJTE NÁS

100%
overené

Sme tu pre vás

+421 905 859 066

Zavolajte nám ešte dnes a získajte rýchlu a profesionálnu pomoc!

Chcem zavolať